Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Gossip

“Ma kanë futur kokën në tualet”, këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen detajet tronditëse të jetës së saj

“Ma kanë futur kokën në tualet”, këngëtarja

Bullizimi është një fenomen tepër i përhapur në ditët e sotme, po që ka ekzistuar vazhdimisht.

Ava Max është një nga këngëtaret shqiptare që ka krijuar një karrierë të suksesshme në SHBA dhe këngët e saj dëgjohen në mbarë botën. Por, para se të mbërrinte në këtë fazë, Ava ka kaluar disa periudha mjaft të vështira në jetën e saj, shkruan The Sun.

26-vjeçarja është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i është bërë gjatë fëmijërisë. Në një intervistë, pasi lançoi albumin “Heaven”, ajo ka treguar se si vajza të tjera i kanë futur kokën në tualet.

“Shkolla për mua kur isha fëmijë ka qenë vështirë pasi nuk doja të shkoja. Ishte nja grup vajzash që më kanë përqeshur vazhdimisht. Një ditë më vendosen në një cep të banjës dhe më futën kokën në tualet”, ka rrëfyer ajo. Ava në vendin tonë u bë e njohur me këngën “Sweet But Psycho” në vitin 2018.

Më të lexuarat