BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Gossip

“Ma prishën ditën! STOP”/ Aurela Gaçe publikon mesazhet që i kanë dërguar sot dhe shpërthen e revoltuar: Po gëzoja ditën e re, ushqeva fëmijët...

“Ma prishën ditën! STOP”/ Aurela Gaçe publikon

Këngëtarja Aurela Gaçe reagoi e revoltuar disa ditë më parë në lidhje me një shkrim që po qarkullonte në media rreth shëndetit të saj.

Disa media kishin rikthyer një lajm të para 3 viteve, ku këngëtarja tregonte se kishte bërë një kontroll rutinë të shëndetit të saj në kuadër të kancerit të gjirit. Mirëpo titujt manipulues i bënë fansat e saj të besonin se këngëtarja ishte e sëmurë.

Pavarësisht se ajo e shpjegoi se gëzon shëndet të plotë, fansat ende vazhdojnë t’i shkruajnë dhe t’i urojnë shërim sa më të shpejtë. Pikërisht këto mesazhe e kanë revoltuar sërish Aurelën sot, e cila ka dalë me një reagim të dytë.

Postimi i plotë:

E dielë.

Po gëzoja ditën e re, ushqeva fëmijet, vura ne zjarr qepën për supën e drekës..... nderkohë lexoj edhe keto urime( edhe jo vetem keto, pasi edhe ne inbox ka shumê) .

Mbase sduhet ti ndaja këto me ju,por më prishën ditën.  S'di a te zemërohem me urimet? Apo të gëzoj që më duan ?

Unë denoncova disa media te palaço, fillova te kërkoj te di ligjin për ti hedhur ne gjyq për shtrembèrim,dezinformim te publikut, shtrembërim, peshkim ...po po peshkim.  Ata hedhin grepa, e ne biem kaq THJESHTË.

POR,MESA KUPTOJ, MEDIA DERI DIKU DI ÇFARE BËN.  ATA E DINË QË "NE" LEXOJMË VETËM 1 RRESHT, NJË TITULL.  KAQ.

PO GJITHE AI SQARIM I IMI KU SHKOI? 

NESE VERTETE MË DONI, TE PAKTËN LEXONI EDHE DY RRESHTA MË POSHTË.

( PRANDAJ EDHE KËNGËT E THELLA NUK HYJNE MË NË PUNË. KUSH KA.KOHË TË THELLOHET?)

FALEMINDERIT ,POR STOP.

GËZOJ SHËNDET TË PLOTE, E MOS NA NDILLNI GJËRA ME.TË CILAT NUK DO TË PËRBALLET ASKUSH.

“Ma prishën ditën! STOP”/ Aurela Gaçe publikon

Më të lexuarat