BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

Maestro hap kutinë e ‘Pandorës’/ Ja cilët banorë dënoi ai dhe surpriza e madhe që kishte menduar ‘Vëllai i Madh’

Maestro hap kutinë e ‘Pandorës’/ Ja cilët banorë

Maestro u caktua nga Vëllai i Madh që të hapte kutinë e ‘Pandorës’.

Në kutinë e Pandorës, Vëllai i Madh kishte vendosur dëshirën e Armaldos që ai shprehur gjithmonë dhe një dënim për banorët.

Në zarfin e bardhë shkruhej që Big Brother mundëson dy bileta Vip për Armaldo Kllogjerin për të parë ndeshjen e Shqipërisë në Europian. Një nga dëshirat e tij më të mëdha.

Ndërsa në zarfin e zi, thuhej se Armaldo duhet të zgjidhte katër banorë që ai dëshrion të mos votojnë sonte.

Armaldo i hoqi të drejtën e votës Valbonës, Diloës, Nitës dhe Bjordit. Ai tha se kjo zgjedhje thjesht i erdhi për momentin.

Arbër: Ai tregoi se debatin me Luizin e ka patur lojë.

Zhaklin: Ai zgjodhi ata njerëz që kishin frikë se do ta nominonin. Ai tregoi se ka frikë nga vetja e vet. Armaldo është lojtar i fortë, krijon aleanca.

Armaldo: Dua që loja të bëhet më e fortë. Mendova që nominimi të shkojë tek lojtarët më të fortë.