Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Maestro Lalo-Marinës: Po nuk më ngacmove ti unë...

Postuar: 19/11/2017 - 22:23

Nuk kanë munguar batutat as në natën e tretë të spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan mes maestros Aleksandër Lalo dhe moderatores Marina Vjollca

Kjo e fundit e pyet përse maestro e kundërshton gjithmonë.

Marina Vjollca: “Maestro nuk e di pse e ke një dëshirë të madhe të më kundërshtosh mua ti gjithmonë”.

Maestro Aleksandër Lalo: “Unë s’kam filluar të të kundërshtoj ty”.

Marina Vjollca: “Ende jo? Unë e lashë, mirë u pafshim”.

Maestro Aleksandër Lalo: “Nuk kam arsye të të kundërshtoj sepse po s’më ngacmove ti nuk di si të të ngacmoj unë”. /tvklan.al

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 38

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/08/2018 - 18:46

Komentet e fansave në rrjetet sociale duket se kanë lodhur kryeministrin në kohën kur ai ndodhet me pushime.

Postuar: 15/08/2018 - 18:39

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ndodhet me pushime ne Maltë dhe ditët e fundit ka

Postuar: 15/08/2018 - 18:26

Javët e fundit Eno Popi ka qenë ndër emrat më të diskutuar për ndryshimet në televizionin ‘

Postuar: 15/08/2018 - 17:52

Ermal Mamaqi dhe Julian Deda ruajnë një miqësi shumë të fortë që nga njohja e tyre në fillimet e

Postuar: 15/08/2018 - 17:49

 Sot u përfol në media se Olsi Bylyku, i njohur si ‘Kimikati’ do të largohet nga

Postuar: 15/08/2018 - 16:59

Këngëtarja spanjolle Marta Sanchez gjatë performancës së saj ka pësuar një incident me veshjen e

Postuar: 15/08/2018 - 16:42

Në pamje të parë dukej sikur ishte thjesht një photoshoting ndërsa më pas ishte vetë ylli latin M