BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen
x

Gossip

Mahnitëse me veshjen e saj transparente, modelja shqiptarja i “tërbon” të gjithë në Amerikë (Video)

Mahnitëse me veshjen e saj transparente, modelja shqiptarja i

Tika Camaj është modelja me origjinë shqiptare shumë e njohur në SHBA.

Së fundi, modelja ka qenë në javën e modës në New York, ku i ka bërë të gjithë të flasin vetëm për të.

Tika ka qenë në prezantimin e koleskionit të ri të “Boohoo”, brandit të Kourtney Kardashian.

Ajo është shfaqur me një veshje mjaft të guximshme dhe ekstravagante.

E veshur me një fustan të shkurtër rrjetë dhe me të brendshme tejet seksi, Tika ka arritur të marrë vëmendjen e paparacëve, të cilët nuk ndalonin së shkrepuri foto për modelen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj)

Më të lexuarat