Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Majk befason fansat: Kush ma gjen një nuse, i ka 5 euro

Postuar: 25/09/2018 - 08:42

Majk është ndër reperët më të përfolur në estradë.
Ai është shumë aktiv me këngë të reja, të cilat priten shumë mirë nga fansat e tij, shkruan lajmi.net.
 
Së fundi, ai u komentua shumë për ndarjen nga Melita Nushi, si dhe për një lidhje të re, të cilën e ka mohuar vetë Majk.
 
Ai ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, të cilën e shkëputi nga një intervistë, por ka habitur me mbishkrimin.
 
“Më duhej ta postoja këtë ???????????????? po kërkoj ???????????????????? kush. ma gjen ni. nuse i ka 5 euro ????????????”, shkruan Majk.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 17:51

Në një intervistë për emisionin “Lartë e Poshtë” ajo ka treguar për jetën e saj personale, profesionale dhe për planet e së ardhmes. Gjatë intervistës Eranda zbuloi edhe një sekret.

Avioni i Melania Trump ulje të detyruar prej tymit në kabinës

Postuar: 17/10/2018 - 17:18

Një avion që transportonte zonjën e parë të SHBA, Lady Melania Trump është detyruar të kthehej

Postuar: 17/10/2018 - 17:00

Gjatë koncertit të saj në Mexico City, Shakira pati një vizitë të veçantë nga një fans, i cili ar

Postuar: 17/10/2018 - 16:46

Prezantuesi i emisionit të mëngjesit “Wake Up” ka festuar sot ditëlindjen.

Postuar: 17/10/2018 - 16:31

Reperi i famshëm amerikan Asap Rocky ka shokuar fansat e tij me deklaratën e bërë sot në një inte

Postuar: 17/10/2018 - 15:19

Lajmi se Meghan Markle është shtatzënë është shoqëruar me shumë urime.

Postuar: 17/10/2018 - 15:18

Ditën e djeshme ishte ditëlindja e 50-të e Dritan Hoxhës, themeluesit të Top Medias.