Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Majk pjesë e filmit shqiptar, zbulohet roli i tij

Postuar: 09/09/2018 - 16:26

Së fundmi këngëtari Majk bëri të ditur se do të jetë pjesë e filmit shqiptar ‘Diamanti’ me regji të Genc Berishës. Ai njoftoi se ky film do të shfaqet në kinema më 25 tetor, megjithatë nuk e bëri të ditur rolin që do të kishte.

Prive ka mësuar se edhe në film Majk do të prezantohet si këngëtar. Në disa sekuenca të filmit, artisti i njohur performon në Zonë Club – njëri prej klubeve më të mëdha në kryeqytet. Tashmë ka mbetur vetëm një muaj nga shfaqja e filmit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 12:58

 Një ndër aktorët e humorit më të ndjekur është dhe aktori që u bë i njohur në spektaklin e 'Porttokallisë' Elvis Pupa.

Postuar: 23/10/2018 - 12:42

Prezantuesja e emisionit të mëngjesit në ‘Wake up’ në Top Channel , Ori Nebiaj ka rea

Postuar: 23/10/2018 - 12:32

Albërie Hadërgjonaj mbahet jo vetëm si një nga këngëtaret më të mira të tregut muzikor shqiptar,

Postuar: 23/10/2018 - 11:45

Alketa Vejsiu ka ngacmuar Kledi Kadiun se sa puthje ka shkëmbyer ai në karrierën e tij: “Eh

Postuar: 23/10/2018 - 11:44

Luana Vjollca është një nga moderatoret shqiptare më të ta dashura.

Postuar: 23/10/2018 - 11:19

Sot është një ditë feste për familjen e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës.

Postuar: 23/10/2018 - 10:21

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ka reaguar pas lajmeve të publikuara ku ajo rezultonte pjesë e lis