BREAKING NEWS

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
x

Gossip

Majlinda Bregu del jashtë pritshmërive me stilin, publikon fotot si asnjëherë më parë

Majlinda Bregu del jashtë pritshmërive me stilin, publikon fotot si

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka postuar foto nga pushimet e saj në Vlorë. Por, ajo që bie në sy është një veshje jo e zakonshme për statusin e saj.

Me barkun jashtë, veshur me të bardha në një stil spanjoll, Majlinda Bregu ka nxjerrë në pah belin e saj të hollë.

Me sa duket ish-ministrja e Integrimit ka zgjedhur të dalë nga kornizat dhe t’i përshtatet pushimeve buzë deti bashkë me mikeshat e saj.