Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Majlinda Bregu feston ditëlindjen: “Kjo është ditëlindja që dua”

Postuar: 19/05/2017 - 16:36

Deputetja e PD feston sot ditëlindjen. Nëse do t’i referohemi mesazhit që ka përcjellë për ndjekësit e saj në Instagram, “Vetëm në qofsh verë, vitet bëhen të rëndësishëm…43 më mirë se 23”, numri i sotëm nuk ka ndikuar fare në ‘humorin’ e saj. Bindemi për këtë, sidomos kur shohim fotografinë që postohet pak minuta më pas, këtë herë, në facebook, duke përqafuar dy fëmijët e saj, djalin dhe vajzën. “Kjo është ditëlindja që dua”- shkruan Majlinda…Kush do ta donte ndryshe?!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 29

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2017 - 12:33

U dashuruan në Big Brother, u martuan, po shijojnë muajin e mjaltit dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e kanë dhënë vetë Fotini e Danjel, sipas “Tabloid”.

Postuar: 17/08/2017 - 20:18

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet janë parë së bashku në Saint Tropez.

Shoqëria e tyre daton që nga viti 1997 kur bashkë kishin xhiruar filmin e Titanikut.

Postuar: 17/08/2017 - 19:57

Sipas revistës “Forbes” aktorja më e paguar e vitit është Emma Stone.

Postuar: 16/08/2017 - 21:07

Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto muaj duke vendosur të organizojnë një dasmë gjigante për

Postuar: 16/08/2017 - 21:00

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, ka publikuar projektin e saj më të ri “Bonita”.

Postuar: 16/08/2017 - 20:53

Të gjithë jemi dëshmitar që Rita Ora në fillim të karrierës është përfolur shumë sa i përket lidhjeve të saj.

Postuar: 15/08/2017 - 11:38

Rikthehet në skenen e muzikës  duke pozuar me një foto nudo ylli i pop-it , Fergie.