BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen, a e merrni dot me mend sa vjeç mbush ish-ministrja

Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen, a e merrni dot me mend sa

Ish-ministrja, Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen e 46-të. Vëmendjen e të gjithëve ka tërhequr urimi i i vajzës së saj Kejdës. Kjo e fundit e surprizoi të ëmën me një buqetë shumëngjyrëshe me lule.

"Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde", shkruan Kejda.

Ndërsa Majlinda ka postuar një foto nga fëmijëria dhe e ka uruar veten me këto fjalë: "Ka gjithmonë një arsye për të buzëqeshur”.

Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen, a e merrni dot me mend sa

Më të lexuarat