BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën të bënin sikur...

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën
x

Gossip

Mamaja e Beatrixit bën deklaratën e papritur për Bora Zemanin: Bora mos të vrapojë pas burrave të tjerë

Mamaja e Beatrixit bën deklaratën e papritur për Bora Zemanin:

Duket se trekëndeshi Bora-Donald-Beatrix nuk po gjen paqe. Pak më parë, nëna e kësaj të fundit duket se ka bërë një sulm të hapur ndaj moderatores.

Antigone ka publikuar në Instastory komentin e një ndjekësje, e cila përgëzon familjen e saj. Ndër të tjera në koment përmendet edhe Bora.

“Bora Zemani duhet ta bëjë bashkë të birin me babanë e jo të vrapojë pas meshkujve të tjerë”, shkruhet në koment.

Ndonëse kjo nuk është shkruar nga e ëma e Beatrixit, fakti që ajo e ka shpërndarë pa e fshirë këtë pjesë, ka ngjallur dyshimet.

“Faleminderit nga zemra”, ka shkruar Antigone krahas komentit.

Më të lexuarat