BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

“Mamaja ime vetëm qante”, moderatorja tregon historinë e frikshme të fëmijërisë

“Mamaja ime vetëm qante”, moderatorja tregon historinë e

Moderatorja dhe këngëtarja, Evi Reçi ka treguar një ndodhi të frikshme të shumë viteve më parë.

Evi ishte larguar nga shtëpia dhe kishte humbur kur ishte e vogël.

Prindërit e shqetësuar e kishin kërkuar kudo dhe më në fund e kishin gjetur në një oborr ku luhej muzikë.

“Ka qenë viti 1991, kur humba nga prindërit e mi. Thjesht hapa derën e shtëpisë dhe ika, u drejtova në një destinacion të panjohur . Prindërit e mi nuk dinin ku të më kërkonin. Mamaja ime vetëm qante dhe në fund më gjetën në një oborr ku kishte muzikë dhe unë kërceja. Në fakt ka qenë një çmenduri që ende sot e kujtoj”, tregoi moderatorja.