BREAKING NEWS

Mbaheshin prej kohësh nën kontroll, Policia i kap mat dy të rinjtë në Tiranë: U zbulua ‘Smart-i’ me kokainë!

Mbaheshin prej kohësh nën kontroll, Policia i kap mat dy të
x

Gossip

Mamat shqiptare janë njësoj, trashëgimtaren e ‘Top Channel’ e gjen belaja me të ëmën gjatë pushimeve (FOTO)

Mamat shqiptare janë njësoj, trashëgimtaren e ‘Top

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendje, Lori Hoxha tani ka nisur pushimet me të ëmën, Vjollca Hoxhën.

Nënë e bijë ndodhen në Romë, Itali ku duket se po ia kalojnë shumë mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës. Mirëpo për Lorin, pushime me mamin do të thotë jo më foto tërheqëse me këmbët jashtë.

"Jam me pushime me mamin kështu që përgatituni të mos i shihni këmbët e mia në fotot e mia të radhës", shkruan Lori.

Shumë vajza i kanë komentuar blogeres se një gjë e tillë u ndodh dhe atyre sepse mamatë shqiptare janë njësoj.