BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Gossip

Mami Arbana pas ardhjes në jetë të Dielli-t, tregon ndryshimin e madh që ka pësuar jeta e saj: Tani do pres...

Mami Arbana pas ardhjes në jetë të Dielli-t, tregon ndryshimin e

Pak ditë më parë, moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali.

Arbana solli në jetë bebushin që e pagëzuan me emrin më të veçantë shqiptar që kemi dëgjuar, Dielli.

Tashmë rutina e Arbanës ka ndryshuar pasi i duhet të kujdeset për  të voglin e saj dhe me postimet  në Instagram na zbulon se i mbetet shumë pak kohë për veten.

Këtë e ka treguar edhe vetë moderatorja në story-t e fundit, pasi sot është gëzuar se ka lexuar vetëm një faqe të një libri të cilin është e bindur se do ta lexojë pas dy vitesh.

Duket se Dielli dhe djali i madh, Jon, tashmë zënë të gjithë kohën e mami Arbanës, e cila me siguri ndihet në qiellin e shtatë nga lumturia.

Mami Arbana pas ardhjes në jetë të Dielli-t, tregon ndryshimin e