BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“Mami do dhëndër demokrat”/ Si do reagoje po të të propozonte Greg Rama? Vajza e ish-deputetes shqiptare jep përgjigjen që nuk pritej

“Mami do dhëndër demokrat”/ Si do reagoje po të

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Dedës, Ada Deda e njohur në fushën e modelingut ka dhënë një intervistë ndryshe për emisionin ‘Expuls’,

Ada Deda ka deklaruar pak kohë më parë se e ëma e saj, ish-deputetja Albina Deda i ka thënë vajzës që të mos lidhet me djem socialistë, por vetëm demokrat. E pyetur nëse dashuria nuk njeh moshë, gjini e parti dhe nëse ka ndryshuar mendimi për këtë, Ada u shpreh:

“Po tani… ndodhi, ndodhi! Unë me kujdes e kam atë porosinë e mamit. Të Partisë Socialiste, jo! Mami thotë, dhëndrin kur të futet në shtëpinë time do jetë me PD. Por nuk i dihet, por do rri tek porosia mamit.”- u shpreh ajo.

E pyetur se si do reagonte ajo nëse do e propozonte Gregor Rama, djali i kryeministrit, Ada tha se nuk i ngjall interes dhe nuk mund të jetë dhëndër i shtëpisë për vet faktin se është djali i Ramës.