BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

“Mami e di që ti tani po qan”/ Djali i Ermal Mamaqit i lë të gjithë pa fjalë, i bën Amit surprizën emocionuese për festën e 8 Marsit (VIDEO)

“Mami e di që ti tani po qan”/ Djali i Ermal Mamaqit i lë

Ish-moderatorja dhe biznesmenia e njohur shqiptare, Amarda Toska mori dje një dhuratë emocionuese për festën e 8 Marsit nga djali iu saj Joeli.

Ai kishte përgatitur një video shumë të bukur për mami Amin, të cilën e nis duke thënë me çiltërsinë e një fëmije se babi Ermali e ka detyruar ta bëjë këtë video.

Nga humori e batutat, Joeli më pas ndryshon mimikën e fytyrës dhe bëhet serioz për t’ja uruar mamit 8 Marsin me fjalët më të bukur gjithashtu nuk ka lënë pa përmendur dhe kërkesat e tij.

“Nje mesazh per mamin...Gjithe bota aty! Joel & Sia “, shkruan e emocionuar Ami krahas video.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

Më të lexuarat