Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mami i Selena Gomez nuk është arsyeja e ndarjes së saj me Justin Bieber

Postuar: 13/03/2018 - 12:47

Ata u rikthyen së bashku pas shumë kohësh, por lajmet mbi ndarjen e tyre janë përhapur përsëri të dielën.

Megjithëse nëna e Selena Gomez, Mandy Teefy u fajësua fillimisht për ndarjen, burimet pohojnë se nuk është ajo arsyeja.Sipas burimeve çifti ka pasur problemet e veta dhe Teefy nuk ka ndërhyrë në vendimin e vajzës së saj, sipas Daily Mail.Burimi u shpreh se Selena nuk do ta bazojë marrëdhënien e saj mbi atë se çfarë mendon nëna e saj, duke shtuar se këngëtarja dhe Justin gjithmonë kanë qenë të lidhur e të ndarë njëkohësisht.

"Ata kanë pasur mosmarrëveshje, por nuk do të ishte e habitshme nëse do të ktheheshin së bashku në një javë,"-vazhdoi burimi.

Nëna e Selenës, Mandy, shprehu mospëlqimin e saj në një deklaratë për GossipCop.com më parë këtë vit.Ajo u shpreh se nuk ishte e lumtur për rikthimin e tyre por se Selena mund të jetonte jetën e saj dhe dëshiron vetëm që ajo të jetë e lumtur, e sigurtë dhe e shëndetshme.Ndërsa ylli i popit Justin është fotografuar në një gjendje emocionale shumë të keqe të hënën në Los Angeles.Ai shihet duke fsheur fytyrën me duar ndërsa pret në makinë babin e tij Jeremy. Mediat e huaja raportojnë se Justin po fsheh lotët ndërsa mubloi kokën me kapuç.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/03/2018 - 21:49

Duket se një aksident i ka kushtuar shumë Veselit ndërsa mësohet se do t’i nënshtrohet një operacioni mëngjesin e nesërm.

Ai ka treguar në Instagram se ka dëmtuar rëndë miniskun si dhe ka pësuar këputje të ligamentit, i është dashur  një ndërhyrje kirurgjikale.

Postuar: 15/03/2018 - 22:44

Gjatë Ditës së Verës, megjithatë është përpjekur Linda Rama, nuk ia ka dalë të fshehë pamjen e djalit të vogël, Zahos.

Postuar: 15/03/2018 - 20:40

Të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë po ndodh me jetën e personave të famshëm, sidomos kur bëhet fjalë për moshën e tyre. Sa vjeç janë? Kur e festuan ditëlindjen?

Postuar: 15/03/2018 - 13:00

Në përgjithësi gjyshet janë streha e ngrohtë e nipërve dhe mbesave.

Postuar: 15/03/2018 - 12:01

Era Istrefi arriti një sukses të madh në tregun ndërkombëtar pas publikimit të këngës së saj 'BonBon'.Dhe këngët e saj janë kthyer në hite.Por këngëtarja shqiptare nuk d

Postuar: 14/03/2018 - 14:25

Vogëlushi 6-vjeç Dionis Senjo është shqiptari i parë i pranuar në Organizatën Botërore të Gjenive.

Postuar: 14/03/2018 - 12:41

Me helikopter mbi dëborë në Islandë, për disa ditë pushimesh së bashku i shkëputur nga bota e futbollit.