BREAKING NEWS

Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen në mbledhje grupi për spastrime, kryeministri i pakënaqur me shumë emra

Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen
x

Gossip

Mami më seksi/ Olta Gixhari nuk i lë vend imagjinatës, pozon pa të brendshme dhe shkakton lumë komentesh (FOTO)

Mami më seksi/ Olta Gixhari nuk i lë vend imagjinatës, pozon pa

 

Aktorja Olta Gixhari vetëm pak kohë më parë u bë nënë për herë të patë. Ajo po i surprizon të gjithë nga dita në ditë me rikthimin e shpejtë në format e saj fizike.

Mami më seksi/ Olta Gixhari nuk i lë vend imagjinatës, pozon pa

Fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar dhe pozat e fundit kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Olta ka pozuar e ulur në shtrat, me njërën këmbë të ekspozuar e ku duket qartazi që s’ka veshur të brendshme.

"Mami ka një lepurush", shkroi aktorja, krahas imazhit të nxehtë që shkaktoi komente të shumta.

Mami më seksi/ Olta Gixhari nuk i lë vend imagjinatës, pozon pa

Prej disa kohësh, Olta është zhvendosur për të jetuar në Spanjë me partnerin e saj.

Më të lexuarat