BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

“Mami rriti e vetme 4 fëmijë”, moderatorja e njohur shqiptare flet për divorcin e prindërve dhe shpërthen në lot në mes të emisionit: Ishte shumë e vështirë! (VIDEO)

“Mami rriti e vetme 4 fëmijë”, moderatorja e njohur

Moderatorja e njohur, Lei Kraja ka folur për momentin e vështirë të familjes së saj, divorcimin e prindërve.

E ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, Lei u shpreh se ai moment i ka lënë akoma dhe sot e kësaj dite gjurmë.

“Vështirësitë e jetës mund t’i ndaj në 3 etapa. Një nga këto është kur u ndanë prindërit e mi, gjë që ishte shumë e vështirë për mua. Shqiptarët e bëjnë pak tragjike ndarjen edhe për ne ishte shumë e vështirë në atë kohë nga ana emocionale se ishim 4 fëmijë.”, ka rrëfyer Lei.

“Mami rriti e vetme 4 fëmijë”, moderatorja e njohur

Më pas ajo shton: “Kur u ndanë unë isha 13-14 vjeçe dhe isha më e madhja e fëmijëve. është periudhë shumë delikate se ti akoma nuk e di kush je, çfarë je, jo se ke nevojë për të dy prindërit, por mënyra si u trajtua ajo çështje e bëri të vështirë.”

“Pastaj mami na mori përsipër nga ana financiare, jo se po hedh babin poshtë, por nga ana financiare është pak e vështirë në mes të Amerikës një grua të rrisë 4 fëmijë me të gjithë të mira”, ka treguar Lei ndërkohë që është prekur dhe nisi të lotojë në studio duke prekur edhe të ftuarit e tjerë.

Më të lexuarat