BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Manjola Nallbani çmend rrjetin, publikon foton seksi me bikini dhe i lë të gjithë pa fjalë me format e saj

Manjola Nallbani çmend rrjetin, publikon foton seksi me bikini dhe i

Këngëtarja Manjola Nallbani edhe pse tashmë i ka kaluart të 50-tat nuk e tregon aspak moshën e saj. Përkundrazi, këngëtarja shumë e dashur për publikun sa vjen e rinohet. Ajo së fundmi ka nisur pushimet dhe foto e parë me rrobabanjo i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Manjola ka pozuar mes gjelbërimit, e veshur me rrobabanjo të zeza dhe në sy bie trupi në super formë e për t'u pasur zili.

Këngëtarja shkruan se gushti është muaji i saj i preferuar.

"Gusht. Muaji im i preferuar. Muaji se sa per vitin pupupu", shkruan Manjola.

Manjola Nallbani çmend rrjetin, publikon foton seksi me bikini dhe i

Më të lexuarat