BREAKING NEWS

Rritja e frikshme e përhapjes së koronavirusit në 24 orët e fundit, ministrja Manastriliu mbledh Komitetin Teknik dhe komunikon vendimin e rëndësishëm për në 1 qershor

Rritja e frikshme e përhapjes së koronavirusit në 24 orët e
x

Gossip

Manjola Nallbani ekspozohet më shumë seç duhet, shkon në event pa sutjena (Foto)

Manjola Nallbani ekspozohet më shumë seç duhet, shkon në

Këngëtarja Manjola Nallbani edhe pse plot 52 vjeçe, ajo është mjaft në formë dhe ka treguar gjithmonë linja perfekte.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku ka veshur një fustan mjaft të veçantë i cili I paraqet më së mirë format e saj.

Por ajo që bie në sy, midis ngjyrës blu dhe bukurisë së Manjolës, është dhe fakti që ajo nuk ka veshur reçipeta poshtë fustanit të saj.
 

Më të lexuarat