BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Gossip

Maradona në qendër të polemikave për gjestin e turpshëm, fansat shqetësohen për një fakt që vihet re në videon që po bën xhiron e internetit

Maradona në qendër të polemikave për gjestin e

Një video e Maradonës ka ngjallur polemika dhe diskutime në Argjentinë. Ish-futbollisti i njohur, ish-numri 10, është bërë protagonist i një video, tepër të klikuar dhe shpërndarë në internet, ku kërcen me partneren Veronica Ojeda dhe ul pantallonat duke i treguar të pasmet personit që po filmon.

Por, fansat e “Pide de Oro” janë shqetësuar për faktin se Diego Armando Maradona duket sikur ka vështirësi në të folur.