BREAKING NEWS

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e njohur Luan Dacin

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e
x

Gossip

Mariana Kondi rikthehet sërish në ekran, zbulon projektin më të ri ku do marrë pjesë

Mariana Kondi rikthehet sërish në ekran, zbulon projektin më

Aktorja e njohur e humorit  Mariana Kondi do të rikthehet sërish në ekran, por ndryshe këtë herë. Kondi do të vijë me një format të ri me binjakët e njohur Veshaj.

Në një intervistë për “ABC e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi, aktorja konfirmoi se pas largimit nga televizioni Klan, do të shfaqet për publikun shumë shpejt në një program me të rinj.

“Me kuzhinën kot sa e përmende në fakt. Po unë jam me binjakët. Aty ku është rinia, aty ku janë të rinjtë është fat i  madh, pasi shkëmbehet eksperienca e bukur me njëri-tjetrin. Ata punojnë shumë të dy, shkruajnë materialet dhe me ç’kam marrë vesh ato janë gjithmonë me 3-4 orë gjumë", u shpreh Mariana Kondi.

Më të lexuarat