Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Marina Fara në një lidhje zyrtare? Ja me kë poston foto intime

Postuar: 16/04/2018 - 13:17

Vajza e këngëares së njohur, Eli Fara poston çdo ditë foto provokuese dhe seksi. Marina Fara di si të tërheqë vëmendjen dhe të komentohet mbi gjithçka që poston.

Vitin e kaluar lidhja e më pas fejesa e Marinës me një biznesme ishte kryefjala e mediave. Por çifti u nda në prill të vitit të kaluar. Pas kësaj, Marina u përfol për lidhje të reja, ku kujtojmë që gjatë verës u tha se ishte lidhur me një futbollist, por gjithçka mbeti në kuadër të thashethemeve.

Ndërsa ditën e sotme vetë ajo na ka prezantuar me partnerin e saj duke publikuar disa foto intime. Çifti shfaqen në shtrat duke u puthur, mirëpo Marina është kujdesur t’i fshehë fytyrën djalit prandaj identiteti i tij ende nuk dihet.

“Zyrtare”- shkruan Marina krah fotos së tyre. Sa do zgjasin kjo lidhje zyrtare, kjo ngelet për tu parë, i mbetet kohës.

marina-1

https://www.instagram.com/p/BhnNjdgnRfa/?utm_source=ig_embed

Rezultate imazhesh për marina Fara

Rezultate imazhesh për marina Fara

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/04/2018 - 15:37

Demi Rose është siguruar që të gjithë sytë të ishin drejt saj, ndërsa u shfaq në plazh në Tulum të Meksikës.

Modelja shoqërohej nga fotografi Danny DeSantos për të realizuar disa foto seksi nën rrezet e diellit.

Postuar: 25/04/2018 - 15:00

Aktori i njohur Bes Kallaku njihet për postimet e tij me mjaft humor në rrjete sociale.

Postuar: 25/04/2018 - 14:13

Këngëtarja e njohur  Zanfina Ismajli prej dy vitesh vuan mungesën e nënës së saj, Mona. Kjo e fundit u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundjeje vdekjeprurëse.

Postuar: 25/04/2018 - 14:04

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të pasur në Shqipëri. Pavarësisht se ka më shumë se 20 vite në media me një ndër emisionet më të ndjekura në S

Postuar: 25/04/2018 - 13:44

Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Talenti i saj u zbulua në "Ethet e së Premtes" dhe u pasua me disa çmime shumë të rëndësishme. 

Postuar: 25/04/2018 - 13:34

Jennifer Lopez, sa më e vjetër aq më e bukur. Aktualisht, ajo duket shumë më mirë se 39 vjeçaret tjera.

Postuar: 25/04/2018 - 13:26

Balerinëve, këngëtarëve, prezantuesve, apo edhe të tjerëve që dalin në skenë mund tu ndodhë ndonjë e papritur teksa janë duke performuar apo duke drejtuar një emision.