BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të parë? 'Zien' rrjeti me komente. Ja postimi i fundit i moderatores së njohur që ngjalli dyshime (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar Marina Vjollca mbrëmjen e djeshme në një status në Instastory shkruan- “Faleminderit Zot për gjithçka!”. Ajo nuk tregoi asnjë detaji tjetër se për çfarë i ishte kaq falenderuese Zotit duke lënë fansat në pikëpyetje e rrjedhimisht ata kanë nisur aludimet.

Dyshohet se ajo dhe Getoari po bëhen prindër për herë të parë dhe statusi i saj lidhet pikërisht me këtë lajm.Po ashtu, me një vëzhgim të shpejt në rrjetet sociale vumë re se ndjekësit prej disa kohësh komentojnë për një shtatzënë të mundshme të bukuroshes bjonde.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Disa prej tyre thjesht pyesin “Shtatzënë?”, “Më duket mua apo do na bësh me beb me vërte?”, të tjerë e bëjnë fakt të kryer duke shkruar “Marina shtatzënë”, “Shtatzënë” e të tjerë e urojnë “Urime shtatzënia Marina, mos e mbulo barkun me çantë”, kurse dikush shkruan “Si e ke bebin, Marina?”.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Gjithë dyshimet nisën kur Marina mungoi në ekran muajin e fundit te ‘Klanifornia’, ndërkohë më pas postoi një foto në “Instagram” pas një mungese të gjatë, duke shkruar “Më munguat të gjithë”. Sakaq, në postimet e fundit që ajo ka bërë duket sikur kujdeset të mbulojë barkun.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Kujtojmë se Marina dhe Getoari kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë 4 vite më parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)