BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

Marina Vjollca ‘ia la seen’, artisti me famë botërore nuk heq dorë, shikoni çfarë bën

Marina Vjollca ‘ia la seen’, artisti me famë botërore nuk

Modertorja Marina Vjollca ka marrë vëmendjen vëmendjen e artistit me famë botërore Dj Snake, me fotot e publikuara në Instagram.

Moderatorja shfaqej shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë. Dj Snake i komentoi Marinës një emoji, si për t'i thënë që ka qëlluar në shenjë.

Mirëpo Marina nuk i ktheu një përgjigje Dj të famshëm. Ky i fundit nuk ka hequr dorë dhe sot i ka komentuar sërish.

Në videon ku Marina shfaqet gjatë një seti fotografik, Dj Snake i ka komentuar një yll, koment i cili sërish ka mbetur pa përgjigje.

Marina Vjollca ‘ia la seen’, artisti me famë botërore nuk

Më të lexuarat