Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Marina Vjollca mbetet pa emision? Ja si Getoari i prishi planet me drejtuesit e Klan-it

Postuar: 08/11/2018 - 20:40

Sezoni televiziv ka nisur dhe për Marina Vjollcën nuk është bërë ende e qartë e ardhmja e saj në televizionin “Klan”. U mësua më herët se moderatorja do të sillte në skenë një projekt të ri në muajin shkurt të vitit 2019, ku do të trajtoheshin talente të fushave të ndryshme.Por dukej se gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç priteshin!

 
Iconstyle shkruan se ky emision është vënë në pikëpyetje nga drejtuesit e këtij televizioni. Bashkëshorti i moderatores, Getoar Selimi do të ishte pjesë e jurisë së spektaklit. Por mësohet se drejtuesit e “Klan” nuk kanë rënë dakort me kushtet e vendosura nga reperi për të qënë pjesë e jurisë. Për këtë arsye, është anuluar krejtësisht projekti i ri dhe thënë thjesht, Marina ka mbetur pa emision!
 
Nuk është hera e parë që Getoari i prish planet Marinës, pasi thuhej edhe në korridoret e “Top Channel” se ka patur mosmarrëveshje për shkak të kërkesave që ai kishte për drejtuesit e televizionit.
Vitin e kaluar televiziv, Marina Vjollca prezantoi spektaklin “C’est la Vie”, ku personazhe të famshëm të botës së ekranit shqiptar sfidonin veten duke kënduar live.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 11:10

Që pa nisur ende prezantimi i këngëve të para në “Kënga Magjike” u zbulua se një prej surpriza të edicionit të 20-të do të ishte pikërisht një duet mes këngëtareve Aurela Gaçe dhe Eli Fara.

Postuar: 17/11/2018 - 11:04

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka sulmuar publikisht kolegen e saj, Tuna Sejdi, teksa ka qenë

Postuar: 17/11/2018 - 10:55

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi shpesh publikon foto për të apo miqtë e tij të realizuara nga

Postuar: 17/11/2018 - 10:46

Këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani, duket se po korr sukses të madh edhe jashtë Shqipërisë.

Postuar: 17/11/2018 - 10:35

Këngëtari nga Shqipëria, Gena Lito pëlqehet nga publiku për muzikën që bën.Ai ka qenë i ftuari i

Postuar: 17/11/2018 - 10:01

Pavarësisht se gjithmonë ka ekzistuar ‘debati’ nëse prind konsiderohet ai që të lind

Postuar: 17/11/2018 - 09:39

Ndarja e dy këngëtarëve të njohur, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ka qenë në qendër të vëmendjes