BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Gossip

Marina Vjollca publikoi pamjet si duket tani me look-un e ri, ‘shpërthejnë’ komentet ndaj moderatores

Marina Vjollca publikoi pamjet si duket tani me look-un e ri,

Pak ditë më parë përmes një video ku shfaqej duke prerë flokët, Marina na tregoi se po ndryshonte pamjen. Megjithatë për ditë me rradhë i la fansat të prisnin duke mos postuar as foto e as video me pamjen e re.

Sot më në fund, moderatorja e "Klanifornia" ka zbuluar si duket me flokët e shkurtra, përmes disa fotove të reja.

Marina shfaqet me kostum bezhë, makeup në ngjyra të lehta dhe pamjen e re, që të gjithë në komente po i thonë se i shkon shumë. 

Në fotot e publikuara nga Marina, nuk kanë munguar komentet pozitive ndaj saj, për fshirë këtu edhe emrat VIP.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Më të lexuarat