BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e vogëlushes së saj. Ja çfarë bie në sy tek festa madhështore (FOTO)

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

Marget, vajza e Getoarit dhe Marinës festoi ditëlindjen e saj të parë me datë 24 Nëntor. Kanë kaluar më shumë se dy javë, por vetëm së fundmi Marina ka publikuar fotot nga dita e veçantë.

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

Shihet se çifti i kanë organizuar një festë përrallore, me një tortë gjigante dhe me tullumbace të shumta. 

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

"I postoj pas pilafit fotot unë", ka shkruar Marina krahas fotove. 

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

Marina Vjollca publikon fotot nga ditëlindja përrallore e

Më të lexuarat