BREAKING NEWS

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen" minerale të çmuara dhe plani i madh që po përgatit Meloni për Tiranën

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen"
x
BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x

Gossip

Mark Frroku feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me foton e rrallë nga fëmijëria, ja ku e festoi ish politikani

Mark Frroku feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me foton e rrallë

Që prej lidhjes me Rudina Dembacajn, Mark Frroku është bërë pjesë e pandarë e mediave rozë. Dhe jo vetëm ish-politikani, por edhe fëmijët e tij.

Sot Marku feston ditëlindjen dhe këtë 50-vjetor e ka pritur në mesantë, në shtëpinë e tij të re me Rudinën, familjen dhe plot miq, siç ka treguar në Instagramin e saj aktorja.

Mark Frroku feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me foton e rrallë

Në festë nuk ka munguar as vajza e tije madh, Mara. Ka qenë Rudina ajo që na ka treguar se Mara nuk është gjithmonë pranë familjes pasi ajo ndjek studimet në SHBA.

Mark Frroku feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me foton e rrallë

Nga Mara nuk ka munguar as një urim në Instagram me një foto nga fëmijëria, ku ish-politikani mban në krah 3 fëmijët e tij.

“Gëzuar ditëlindjen Bush. Vazhdo të shkëlqesh”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Frroku humbi bashkëshorten e tij, nënën e fëmijëve në vitin 2018 si pasojë e një sëmundje të rëndë.