BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x
BREAKING NEWS

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të shpëtojë nga dosja e spiunit, njësoj siç ia hodhi paq me videon me zë dhe figurë të Dritan Priftit, ja prapaskenat

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të
x
BREAKING NEWS

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa përfshirë..."/ Gazetari i njohur zbardh skandalin e fundit, zbulon sa kushtoi dhoma e Ramës në hotelin luksoz në Manhatan: Ishin vetëm ky dhe kryeministri i Marokut!

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje, ja dosja tjetër “përvëluese” për ish-presidentin që do të çoj në SPAK, shumë shpejt do të arrestohen dy kokat më të mëdha të politikës

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje,
x

Gossip

Mark Zuckerberg e fiksuar keq pas artistes së vendit tonë/ Kjo është këngëtarja e njohur shqiptare të cilën "Facebook" e quan "Mbretëresha e Shqipërisë"

Mark Zuckerberg e fiksuar keq pas artistes së vendit tonë/ Kjo

Llogaria zyrtare e “Facebook” nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për Dua Lipën. Ylli me famë botërore ka tërhequr sërish vëmendjen e gjigandit të rrjeteve sociale vetëm pak ditë pasi bëri bujë një koment në disa fotografi të saj.

“She’s a 10 and she has the perfect fit”, thuhej në komentin e Facebook pak ditë më parë.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi duke shijuar pushimet nga jugu i vendit. Krahas fotove, artistja shkruante “ Vajzë shqiptare në Shqipëri”.

Ky postim nuk ka kaluar pa i rënë në sy “Facebook”, duke iu referuar si Mbretëresha e Shqipërisë.