BREAKING NEWS

Plas keq në protestë/ Gjakoset ish kryeministri Sali Berisha, bie përtokë pasi qëllohet me... (VIDEO)

Plas keq në protestë/ Gjakoset ish kryeministri Sali Berisha, bie
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE nën kërcënimin e protestuesve të Sali Berishës dhe Ilir Metës, thirrje për të dalë me dhunë në “Dëshmorët e Kombit”

Samiti i BE nën kërcënimin e protestuesve të Sali
x
BREAKING NEWS

Blindohet vendi/ Sa i sigurt është samiti? Ervin Karamuço zbardh prapaskenat: U pikas një makinë e dyshimtë, u zhduk shumë shpejt. Ka pasur sinjale...

Blindohet vendi/ Sa i sigurt është samiti? Ervin Karamuço
x
BREAKING NEWS

Pas presionit të BE, SPAK vihet në lëvizje për të ngelurit në veting, GJKKO merr të pandehur ish-anëtarin e Gjykatës së Lartë, akuzohet për deklarim të rremë pasurie

Pas presionit të BE, SPAK vihet në lëvizje për të
x
BREAKING NEWS

“Një mundësi e madhe”/ Joseph Borrell në samitin e BE-së në Tiranë zbardh detajet për dialogun e rëndësishëm: Që dje kanë në tryezë propozimin...

“Një mundësi e madhe”/ Joseph Borrell në samitin e
x
BREAKING NEWS

SPAK mbyll hetimet për inceneratorin e Fierit dhe rëndon pozitat e Alqi Bllakos, ish-deputeti akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ja si u përlanë 4 milionë euro me punë të pabëra

SPAK mbyll hetimet për inceneratorin e Fierit dhe rëndon pozitat e
x
BREAKING NEWS

Erion Braçe plas skandalin në Parlament, një deputet zotëron 110 hektarë tokë në Divjakë dhe ka ndërtuar pallat brenda parkut, Kumbaro e akuzon se e ka firmosur ai VKM

Erion Braçe plas skandalin në Parlament, një deputet
x
BREAKING NEWS

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet' në media deklarata e fortë e Edi Ramë mëngjesin e sotëm, mediat e Athinës me zjarr ndaj kryeministrit para takimit me Mistotakis

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet'
x

Gossip

"Marr 10 me yll në provim", këngëtarja e njohur zbulon pasionin e fshehtë të saj dhe na befasoi

"Marr 10 me yll në provim", këngëtarja e njohur zbulon

Manjola Nallbani është një ndër ikonat e muzikës shqiptare. Ajo ka spikatur jo vetëm për zërin e bukur, por edhe për linjat perfekte fizike. Ndonëse vitet shkojnë, Manjola duket po aq në formë sa në daljen e parë në ekran.

Së fundmi, këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here momente të ndryshme nga jeta e saj. Pak më parë, Manjola ka zbuluar se një ndër pasionet e saj të përjetshme është piktuara dhe ka njohuri maksimale.

“Piktura… nje nga pasionet e mija te perjetshme qe vazhdon me pasuron shpirtin. Dhe po te me bejne ndonje provim teorik kam info per 10 me yll, ne praktike marr ndonje 5 maksimumi”, ka shkruar Nallbani krahas disa fotove, ku shfaqet në një muze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)