BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Gossip

Marrëdhënia e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të njohur shqiptar qenka bërë serioze, zbulohet detaji që e konfirmon këtë (FOTO)

Marrëdhënia e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të njohur

Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi lajmi së aktori Romeo Veshaj pas ndarjes nga këngëtarja Jonida Maliqi ka nisur një romancë me vajzën e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit. Aleksia Peleshi.

Dje dyshja ndanë në Instastory foto nga i njëjti vend. Për më tepër, Aleksia publikoi në rrjetet sociale foto në makinë dhe mashkulli pranë saj u spikat si Romeo.

Marrëdhënia e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të njohur

Marrëdhënia e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të njohur

Mirëpo nga një vëzhgim në rrjetet sociale shihet se lidhja e tyre është bërë serioze, pasi Aleksian ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me një kostum të ideuar nga linja e moderatores Bora Zemani.

Marrëdhënia e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të njohur

Kujtojmë që Bora është duke shijuar një lidhje romantike me vëllain e Romeos, Donaldin. Me sa duket dy kunatat janë prezantuar me njëri-tjetër dhe kanë raporte të mira.

Më të lexuarat