BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x
BREAKING NEWS

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi Ramën, ja çfarë pritet të ndodhë

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi
x
BREAKING NEWS

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e fundit të 35-vjeçares para se të vritej nga burri: Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte…

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e
x
BREAKING NEWS

"Policia e dinte për...", familjari i gruas së vrarë zbardh detaje të reja nga ngjarja tronditëse

"Policia e dinte për...", familjari i gruas së vrarë
x

Gossip

Marrëdhëniet intime i kanë si “ilaç”, ja 7 yjet e sportit që bënin s*ks përpara ndeshjeve

Marrëdhëniet intime i kanë si “ilaç”, ja 7

A duhet të kryejnë marrëdhënie intime lojtarët përpara ndeshjeve apo garave? A e ul rendimentin e tyre aktiviteti seksual? Pyetje që nuk kanë marrë asnjëherë përgjigje shkencore ndërsa trajnerë të ndryshëm futbolli e mendojnë në mënyra të ndyshme.

Pavarësisht kësaj, 7 sportistë të klasit botëror, e kanë bërë publike zhgjedhjen e tyre për të dhënë maksimumin në shtrat përpara se të japin shpirtin edhe në fushë.

- Nick Kyrgios; Tenisti australian nuk ndahet asnjëherë nga e fejuara e tij Costeen Hatzi dhe pa asnjë ndrojtje e ka pranuar që përpara sfidave ai ndalet fillimisht në shtratin e të fejuarës

- Ronaldinho; Dikur sulmuesi brazilian ka thënë: “Përpara ndeshjeve te Barcelona praktikoja seksin sepse për mua nuk ishte një problem madje ishte një shtysë më shumë”

- Ronda Rousey; “Tek femrat seksi rrit testosteronin prandaj unë bëja sa më shumë përpara ndeshjeve të UFC”

- Paul Hunter; Ish kampioni i botës në snooker e pranon që ideja për të kryer marrëdhënie seksuale përpara ndeshjeve e irritonte por pasi e provoi në një ndeshje shumë të rëndësishme, e vlefshme për titullin botëror, funksionoi dhe që prej asaj kohe e ka praktikuar vazhdimisht

- John Daly; Golfisti amerikan thekson: “Seksi është gjëja më madhështore që ekziston dhe mua më ndihmon shumë në sport”

-Ronaldo; Fenomeni për një farë kohe ka pasur varësi të theksuar ndaj seksit madje sipas tij, asnjë gjë tjetër nuk e rriste performancën në fushën e lojës si seksi

- George Best; Legjenda e Manchester United ishte i rrethuar përherë nga femra, ndërsa në transferta e kishte bërë zakon që të joshte sa më shumë bukuroshe