BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

Marrin ofertën marramendëse për një reklamë, Almenda Abazi dhe Tolgahan Sayisman befasojnë me vendimin e tyre

Marrin ofertën marramendëse për një reklamë, Almenda

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më simpatikë të showbizit si në Shqipëri ashtu dhe në Turqi. Ata komentohen shpesh edhe për jetën e tyre luksoze.

Së fundmi ata kanë marrë një ofertë shumë të majmë për një reklamë nga një kompani e madhe dhe e njohur turke.

Bëhet fjalë për një kontratë me vlerë rreth 3 milion lira turke (380 mijë euro) dhe nëse pjesë e reklamës do ishte edhe djali i tyre i vogël, kjo vlerë do ishte më e madhe, por mesa duket çifti nuk është tunduar nga kjo ofertë. Kjo na lë të nënkuptojmë se pjesëmarrja e tyre në një reklame është më e shtrenjtë se kaq.