BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Gossip

Martesa me Elgitin, ja çfarë tha babai dhe motra e Klea Hutës pas ceremonisë (Video)

Martesa me Elgitin, ja çfarë tha babai dhe motra e Klea Hutës

Babai dhe motrat e këngëtares Klea Huta, kanë folur në një intervistë   pas ceremonisë që ndodhi me producentin Elgit Doda. Ata janë shfaqur të emocionuar, ndërsa babai tha se këtë rast qëndroi i fortë emocionalisht.

"Pas gjithë atyre përjetimeve që kemi kaluar, ky ishte një emocion që ve­ç kur të martohet Eni pastaj, nuk do mund ta përjetoj më një herë tjetër", tha njëra nga motrat e Kleas, Ledia Huta. 

Gazetarja: Eni, si ishte për ty të shikoje Klean që vinte drejt altarit?

"Nuk ka motër që mos të ketë ëndërruar për motrën këtë moment. Ishte momenti më i bukur, dhe për mua është dita më e lumtur në jetë pas lindjes së Kridit", tha motra tjetër, Eni Huta. 

Gazetarja: Si u ndjeve kur e shoqërove sot Klean, në këtë altar të bardhë?

"Ishte një ndjesi shumë e veçantë që të përcjellëh vajzën në altar, edhe pse nuk është nga ato tradicionalet, në kuptimin që gjërat kanë evoluar sot, kanë një dimension tjetër, ishte pak më e zbutur. Zakonisht jam i ndjeshëm, por kësaj radhë i përjetova me sukses", tha babai i Klea Hutës.