Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Martesë gay në horizont/ Befasojnë aktorja e famshme dhe politikania e njohur, do të martohen së bashku në muajin maj

Postuar: 14/03/2019 - 12:50

Ato e bënë publike romancën vetëm 2 vite më parë.

Me siguri të gjithë e mbani mend aktoren e njohur, Eva Grimaldi, që është cilësuar si ndër më të bukurat e kinematografisë italiane ndër vite.

Tashmë ajo do t’i jap fund beqarisë, pasi do të martohet me politikanen dhe aktivisten Imma Battaglia.

“Ta gjesh dashurinë në moshën 50-vjeçare është një gjë e rrallë dhe kjo na ndodhi ne. Zemra nuk urdhërohet. Më tha ‘Po’”, shkroi Eva në një postim në Instagram, ku tregoi se e kishte bërë ajo propozimin për martesë.

Ndërsa duket se tashmë kanë nisur kërkimet për fustanin e bardhë që do të veshë aktorja:

Ceremonia thuhet se do zhvillohet në Romë dhe mendohet se dyshja mund të ketë zgjedhur muajin maj.

Për politikanen është martesa e parë, kurse për Eva-n e dyta pas asaj me Fabrizio Ambroso-n.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Postuar: 20/03/2019 - 18:24

Ylli shqiptar i muzikës botërore Rita Ora ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj për të shkuarën.

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë e

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez.

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gja

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar