BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Gossip

“Martesën po e zgjat Zeni. Do ia pranoje shoqërinë me ish-in, po xhelozinë si e menaxhon?” Armina bën deklaratën e fortë pas pyetjeve ngacmuese

“Martesën po e zgjat Zeni. Do ia pranoje shoqërinë me

Blogerja Armina Mevlani teksa i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instastory, ka zbuluar më shumë për lidhjen e saj me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

“Do ia pranoje të dashurit të mbante ish-in e tij si shoqe të ngushtë?”.

mina7

Kësaj pyetje, blogerja i është përgjuigjur prerë e qartë: ”Sigurisht që JO”.

mina4

Ndërsa e pyetur se si e menaxhon xhelozinë në lidhjen e saj, Armina thotë se nëse në një lidhje nuk ka xhelozi, ajo s’ka as pasion por që blogerja ka treguar që i beson shumë Shkëlzenit dhe nuk bëhet shumë xheloze.

mina1

 

mina2mina3

Më të lexuarat