BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

“Martohem vazhdimisht”, Sokol Balla befason me deklaratën, flet si rrallë herë për jetën private: Ja kur jam dashuruar për herë të fundit/ Moderatori i bën komentin epik

“Martohem vazhdimisht”, Sokol Balla befason me deklaratën,

Gazetari Sokol Balla ka rrëfyer detaje nga jeta e tij personale, i ftuar në “Më lër të flas”.

Balla deklaroi se beson në dashurinë e sinqertë dhe tashmë është i martuar. Si fryt i kësaj dashurie të tyre është vajza e vogël.

Por ajo që shkaktoi më shumë të qeshura në bisedën e tyre ishte batuta e Sokol Ballës, i cili tha se “martohet vazhdimisht”.

Donaldi Veshaj: A beson në dashurinë e vërtetë ?

Sokol Balla: Po besoj që po, por më shumë besoj në dashurinë e sinqertë.

Donald Veshaj: Momenti i fundit që je ndjerë i dashuruar?

Sokol Balla: Unë nuk jam më beqar, kështu që ka 5 vjet më parë.

Donald Veshaj: Ti je i lidhur apo i martuar?

Sokol Balla: Unë martohem vazhdimisht. Martesa është shenjë respekti për personin që ti rri. Kam edhe një fryt të vogël të dashurisë që është vajza ime e vogël.

Donald Veshaj: Bashkëjeton?

Sokol Balla: Unë jam i martuar. Pse di ndonjë martesë që nuk bashkëjetohet?

Romeo Veshaj: A nuk lodhesh nëpër gjykata ik firmos, ndahu lidhu prapë, se unë vetëm këtë shoh angari.

Më të lexuarat