BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

“Martohem vazhdimisht”, Sokol Balla befason me deklaratën, flet si rrallë herë për jetën private: Ja kur jam dashuruar për herë të fundit/ Moderatori i bën komentin epik

“Martohem vazhdimisht”, Sokol Balla befason me deklaratën,

Gazetari Sokol Balla ka rrëfyer detaje nga jeta e tij personale, i ftuar në “Më lër të flas”.

Balla deklaroi se beson në dashurinë e sinqertë dhe tashmë është i martuar. Si fryt i kësaj dashurie të tyre është vajza e vogël.

Por ajo që shkaktoi më shumë të qeshura në bisedën e tyre ishte batuta e Sokol Ballës, i cili tha se “martohet vazhdimisht”.

Donaldi Veshaj: A beson në dashurinë e vërtetë ?

Sokol Balla: Po besoj që po, por më shumë besoj në dashurinë e sinqertë.

Donald Veshaj: Momenti i fundit që je ndjerë i dashuruar?

Sokol Balla: Unë nuk jam më beqar, kështu që ka 5 vjet më parë.

Donald Veshaj: Ti je i lidhur apo i martuar?

Sokol Balla: Unë martohem vazhdimisht. Martesa është shenjë respekti për personin që ti rri. Kam edhe një fryt të vogël të dashurisë që është vajza ime e vogël.

Donald Veshaj: Bashkëjeton?

Sokol Balla: Unë jam i martuar. Pse di ndonjë martesë që nuk bashkëjetohet?

Romeo Veshaj: A nuk lodhesh nëpër gjykata ik firmos, ndahu lidhu prapë, se unë vetëm këtë shoh angari.

Më të lexuarat