BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

Martohet Arjola Demiri?! Publikohen PAMJET që po bëjnë xhiron e rrjetit

Martohet Arjola Demiri?! Publikohen PAMJET që po bëjnë xhiron e

Aktorja Arjola Demiri ka qenë mjaft e rezervuar për jetën e saj personale, pas ndarjes nga ish bashkëshorti, me të cilin ka tre fëmijë.

Deri më sot, askush nuk di nëse Arjola është me dikë në krah apo jo, ndërsa vetë aktorja na ka surprizuar me fotot e saj të fundit.

Në disa postime në Instastory, Arjola ka publikuar një buqetë me lule, një video duke u rregulluar në parukeri e më pas të veshur si nuse dhe të lumtur.

Ajo që mbetet të shihet është nëse Arjola po martohet në një dasmë shumë private, apo është duke bërë ndonjë rol për film. Kjo pritet të shihet në ditët në vijim.

Martohet Arjola Demiri?! Publikohen PAMJET që po bëjnë xhiron e Martohet Arjola Demiri?! Publikohen PAMJET që po bëjnë xhiron e Martohet Arjola Demiri?! Publikohen PAMJET që po bëjnë xhiron e Martohet Arjola Demiri?! Publikohen PAMJET që po bëjnë xhiron e 

 

Më të lexuarat