BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Mashkulli misterioz gdhend në trup portretin e Luana Vjollcës (FOTO)

Mashkulli misterioz gdhend në trup portretin e Luana Vjollcës (FOTO)

Luana Vjollca numëron fansa të shumtë dhe vetëm së fundmi një prej tyre e ka surprizuar me një tatuazh gjigant. Fansi në fjalë,  identiteti i të cilit nuk dihet (por siç duket goxha i flaktë), ka gdhendur në krah portretin e moderatores.

Këtë e ka treguar tatuazhisti ndërkombëtar nga Kolumbia, Stefano Reinoso, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Luana e ka shpërndarë foton në Instagramin e saj, duke shkruar e emocionuar “Tatuazh i vërtetë”.

Kujtojmë se moderatorja është përfolur prej shumë kohësh për lidhjen me Krenar Çoçajn, të cilën nuk e ka pranuar kurrë publikisht.

Mashkulli misterioz gdhend në trup portretin e Luana Vjollcës (FOTO)

Më të lexuarat