BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

Maskat hyjnë në shtëpinë e këngëtarit të njohur shqiptar, thyejnë xhamat dhe i marrin sendet me vlerë

Maskat hyjnë në shtëpinë e këngëtarit të

Reperit Mozzik i kanë vjedhur shtëpinë e tij të dytë, studion muzikore. Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi me postimet e fundit në Instagram.

"Sa të ligë që jeni", shkruan Mozzik krah fotove teksa studios i janë thyer xhama e dyer dhe janë vjedhur sende me vlerë.

Reperi ka ndarë edhe një mesazh ku i këshillon njerëzve të ligë të punojnë vetë e të mos vjedhin të tjerët.

“O grahni punës punoni o njerëz të ligë, se unë s’kom arritë duke ia thy dikujt vendin e punës, as tu e sha dikon, e as tu e vjedh dikon. Pikërisht sot qenka thyer studio (shtëpia ime e dytë). E kish marrë një televizor, aman le t’kthehet e t’ja jap edhe digitronin", ka shkruar Mozzik.

Maskat hyjnë në shtëpinë e këngëtarit tëMaskat hyjnë në shtëpinë e këngëtarit të

 

 

Më të lexuarat