Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Materialiste dhe mendjemadhe? Ish i dashuri i Dua Lipës ia numëron "një për një " arsyet se përse lidhjes së tyre disa vjeçare i erdhi fundi

Postuar: 16/07/2019 - 23:20

Lajmi se Dua Lipa i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me kuzhinierin e famshëm britanik Isaac Carew u përhap në të gjitha mediet e huaja dhe po ashtu lajmi i një lidhjeje të re dashurie mori dhenë po aq shpejt sa lajmi i parë.

Megjithatë, çifti u nda këtë qershor, 24-vjeçarja Dua nuk e ka patur aspak problem të shfaqet rrugëve të Londrës  me të dashurin 3 vite më të ri. Siç raportojnë mediet e huaja, këngëtarja është në lidhje me vëllain e vogël të motrave Hadid, Anëar . Ishte vetë artistja që i dha fund “thashethemeve” javës që shkoi, teksa u pa duke shkëmbyer puthje me Anwar Hadid në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”

Po 33-vjeçari? Ndonëse shefi i kuzhinës nuk ka publikuar apo të paktën nuk i kanë dalë fjalë për ndonjë lidhje të re, ai ka përmbledhur të gjithë situatën në një status në Twitter duke dhënë shkurt aryset (sipas tij) se përse historia me Duan përfundoi.

“Mendoj se fama dhe paraja janë një faktor shumë i rëndësishëm“, ka shkruar Isaac .

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian