BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale, Lorenc Vangjeli bën paralajmërimin e fortë për PL: Ja për çfarë do të luftojë partia e Metës

Zgjedhjet lokale, Lorenc Vangjeli bën paralajmërimin e fortë
x
BREAKING NEWS

“Televizionet shqiptare paguhen nga rusët”, Ngjela jep alarmin dhe paralajmëron: SHBA e pranoi, nuk flasin me emra, por...

“Televizionet shqiptare paguhen nga rusët”, Ngjela jep alarmin
x
BREAKING NEWS

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të energjisë, ERE del me njoftimin e papritur

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të
x
BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x

Gossip

Mauro Icardi merr një tjetër goditje, publikohen mesazhet mes Wanda Nara dhe Maxi Lopez

Mauro Icardi merr një tjetër goditje, publikohen mesazhet mes Wanda

Wanda Nara çdo ditë e më shumë në qendër të vëmendjes. Bukuroshja argjentinase është në qendër të thashethemeve dhe mosmarrëveshjeve që e shohin pranë divorcit me Mauro Icardin. Por, këtë herë Wanda po flet për veten për disa nga deklaratat e saj të publikuara për ndjekësit në Instagram. Kurioziteti rreth menaxherit dhe sipërmarrësit sa vjen e bëhet më i fortë, saqë ajo ka ardhur të përhapë muhabet me ish-bashkëshortin e saj, Maxi Lopez .

Ndërkohë që zërat për divorcin e mundshëm nuk shuhen, Wanda Nara në Instagram i përgjigjet kurioziteteve të miliona fansave të saj. Pavarësisht se ndoshta ka marrë qindra pyetje për krizën e mundshme me futbollistin e Paris Saint Germain, Wanda nuk iu shmang pyetjeve të tjera. Disa prej tyre kishin të bënin me fëmijët e tij dhe marrëdhënien me babain e tyre, Maxi Lopez . Ata që e pyesnin pse nuk publikonte më video apo foto me fëmijët e saj më të mëdhenj, ajo u përgjigj: “Jam me babanë”. Por kurioziteti i fansave sigurisht që nuk është shuar këtu. Pasi ka shpjeguar se përse prej kohësh nuk publikon foto të djemve, një tjetër ndjekës e ka pyetur: « A je e lumtur kur fëmijët e tu janë me babin? " Wanda u përgjigj jo me fjalë, por këtë herë me vepra, duke postuar një ‘screenshot’ të një bisede me djalin e saj Benedicto. Aty 12-vjeçari i thotë se po kalonin shumë mirë dhe se po luanin futboll.

Marrëdhënia mes Wanda Narës dhe Maxi Lopez

Pas një lamtumire të stuhishme për shkak të tradhtisë së Wanda Narës ndaj Maxi Lopez , me bashkëshortin aktual Mauro Icardi, marrëdhënia mes të dyve duket se është relaksuar sërish. Dhe për të rivendosur paqen ishte pikërisht periudha më e vështirë për Wanda Narën, ajo e Wandagate dhe gjoja tradhtinë e Icardit. Me atë rast Maxi Lopez nuk u përmbajt për të ndihmuar ish-gruan e tij, duke u kujdesur për fëmijët ndërsa ajo ishte e kapluar nga problemet e zemrës. Me atë rast, qetësia mes të dyve u kthye dhe për ta konfirmuar, mendon një tjetër ‘screenshot’ i Wandës. Në fakt, një ndjekës e ka pyetur nëse shkonte shumë mirë me ish-in e saj Maxi Lopez. Gruaja është përgjigjur me një tjetër ‘screenshot’, këtë herë të një bisede me babanë e fëmijëve të saj. Aty shihet se ish-futbollisti i ka dërguar një foto me djalin e tij të madh, Valentino López, duke thënë se dy të tjerët janë duke bërë banjë. Me pak fjalë, marrëdhënia mes Wandës dhe ish-it është më e mirë se kurrë. Duke mohuar kështu thashethemet e rrjedhura ditët e fundit në një program televiziv argjentinas.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Heshtja për Icardin

Në asnjë histori nuk përmendet bashkëshorti i saj aktual, Mauro Icardi . Politika e zbatuar nga Wanda Nara dhe e bërë publike nga postimi në të cilin shkruante: “Ndonjëherë heshtja është përgjigje” vazhdon. Dhe përgjigja e tij ndaj pyetjeve të tifozëve, pa e përmendur kurrë, duket se është një tjetër goditje ndaj sulmuesit të PSG-së. Marrëdhënia mes të dyve tashmë duket se është komprometuar përgjithmonë dhe divorci po afrohet gjithnjë e më shumë.