BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Gossip

Mbajti një dietë drastike dobësimi, moderatorja përfundon si mos më keq/ Ja si iu bë fytyra

Mbajti një dietë drastike dobësimi, moderatorja përfundon si

Cătălina Grama, e njohur në showbizin rumun si Jojo, ka bërë një rrëfim që i ka befasuar ndjekësit.

Këta të fundit i kanë vënë në dukje faktin që nofulla e saj duket më e rritur, dhe Grama pohoi se pas një kure drastike dobësimi, ka humbur një herë ndjenjat e ka rënë përtokë, duke goditur fort anën e majtë të fytyrës në cimento.

Kjo i shkaktoi një edemë të fortë cerebrale për të cilën është detyruar të marrë trajtim gjatë tre muajve rresht, pervecse pësoi sic thotë dhe një spasmofili ekstreme ( i dridheshin pa kontroll duart me fytyra). Nga atëherë, ka mbetur me një asimetri të fytyrës, e cila megjithatë nuk ia ka dëmtuar dhe aq shume pamjen.

Mbajti një dietë drastike dobësimi, moderatorja përfundon si