BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap Nduen”, Rudina Dembacaj i jep përgjigjen epike komentuesit: Uaaa...

“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap

Marrëdhënia mes Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër marrëdhëniet më të komentuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, Dembacaj publikoi një foto me partnerin e saj ku shkruan: “Kur ma ven doren mbi dore…?”

Por në postimin e Rudinës nuk kanë munguar komentet negative, që ajo i merr me sportivitet.

“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap Nduen, mbas Ndues kap Palin, mbas Palit kap Lleshin, mbas Lleshit kap Gjinin dhe Shpalin,”– shkroi një prej komentuesve.

Dhe moderatorja iu përgjigj: “Uaaa faleminderit, si do ia bëja pa këto sugjerime.”

Më të lexuarat