BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Mbesa e ish-presidentit shqiptar çmend Instagramin, pozon pa reçipeta nga ballkoni (FOTO)

Mbesa e ish-presidentit shqiptar çmend Instagramin, pozon pa

Beniada, mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë Bujar Nishani, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.
Ajo jeton në Itali ku dhe ushtron profesionin  si aktore, teksa nuk nguron që të postojë herë pas here foto sensuale.

Së fundmi Beniada ka publikuar në Instastory një foto topless, pa reçipeta teksa shihet që ka mbuluar gjoksin me duar.

Me mbathje të zeza në ballkon, në një sfond bardh e zi, Beniada duket shumë sensuale, duke rikthyer modën old fashion të fotove pa ngjyra.

Mbesa e ish-presidentit shqiptar çmend Instagramin, pozon pa