BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

Mbesa e Mariana Kondit festoi 5 vjetorin e lindjes së saj, dëshira e vogëlushes do t’iu befasojë

Mbesa e Mariana Kondit festoi 5 vjetorin e lindjes së saj, dëshira e

Mbesa e Mariana Kondit, Asia sot festoi 5 vjetorin e lindjes së saj. Nëse shumë prej të vegjëlve për ditëlindje kërkojnë lodra, Asia dëshiron që të mbrojë shokët e shoqet e saj.

Asia nuk mbante veshur ndonjë fustan princeshash, por një bluzë ku shkruhej: “Mos kini frikë! Babi im është boksier dhe do t’ju mbrojë të gjithëve!”.

Vogëlushja ka pozuar krah gjyshe Marianës, e cila e thërret “Dielli nanës” dhe ndihet krenare me mbesën e saj.

“5 vjetor dielli nanes! Babi im është boksier!Mos kini frikë i thotë shoqeve dhe shokëve te saj! Ai jo vetem juve por edhe femijet e gjithe botes i mbron nga te kqinjt!”– shkruan Mariana.

Më të lexuarat