BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x
BREAKING NEWS

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të shtrenjtë 17-vjeçarit në Lezhë? “Po e them për herë të parë”/ Eksperti zbardh detajet tronditëse: Një e ngjashme vrau bankierin Artan Santo

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të
x
BREAKING NEWS

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
x
BREAKING NEWS

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
x
BREAKING NEWS

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
x

Gossip

Mbështeti Arjola Demirin menjëherë pas heqjes së tumorit, shpërthejnë kritikat ndaj deputetes së njohur shqiptare, Adriana Matoshi iu thotë troç, tregon ç'kishte bërë aktorja kur ishte shtruar në spital: Sapo çela sytë pashë që...

Mbështeti Arjola Demirin menjëherë pas heqjes së tumorit,

Deputetja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka dalë nga spitali dy ditë më parë pas operacionit të vështirë që kaloi me sukses. Figura të shumta publike dhe pafund qytetarë u solidarizuan dhe treguan mbështetjen e plotë për aktoren. 

Reagimi i saj i parë kishte të bënte me Arjola Demirin, e cila ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother”. “Drita ime, dashuria ime e pakufi. Të dua me shpirt, ylli i bukur”, shkruante Adriana në një postim të shpërndarë në profilin e aktores tropojane.

Kjo ka sjellë reagime te ndjekësit që e kanë kritikuar se nuk ka reaguar po gjendjen e saj shëndetësore.

“Gjithë ato lutje që i bëmë për shëndetin tënd nuk ishte në gjendje ta bësh një postim për t’i treguar popullit për gjendjen tënde pas operacionit”, ka qenë komenti i një prej tyre ndërsa nuk ka munguar një përgjigje nga Adriana.

“Ditën kur unë u shtriva në spital, Arjola kishte kënduar për mua, sot i çela sytë pak dhe mora telefonin, gjëja e parë që pashë ishte Arjola. Nesër besoj që forcohem e koncentrohem për të shkruar diçka nga shpirti”, ka shkruar aktorja.

Kujtojmë që dy aktoret janë mike prej vitesh, madje Adriana e surprizoi Arjolën, që prej shumë ditësh është e izoluar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mbështeti Arjola Demirin menjëherë pas heqjes së tumorit,

Mbështeti Arjola Demirin menjëherë pas heqjes së tumorit,

Më të lexuarat